„Šiuolaikinės Intelektualios Klounados Teatras - tai kūrybos namai, vienijantys klounados žanro spektaklius, humoro edukacijas ir komedijos kūrėjus.

Teatro tikslas - kurti kokybišką humoristinį turinį Lietuvos teatrų scenose bei socialiniuose tinkluose, tam pasitelkiant šiuolaikinės klounados žanrą, klasikines jo rutinas, fizinę komediją bei interaktyvią vaidybą be ketvirtos sienos, kuomet žiūrovas jaučia, jog aktoriai vaidina taip tik dėl to, kad būtent šis žiūrovas, pavyzdžiui sėdintis 5-toje eilėje, 14-toje vietoje yra salėje.

„Šiuolaikinės Intelektualios Klounados Teatras kuria ir suaugusiems, ir vaikams, skleidžia humoro filosofiją ne tik į scenoje, bet ir ten, kur jos mažiausiai tikimasi. Š.I.K.T. apie rimtus dalykus kalba išsaugodami jų gylį ir svarbą, ir tuo pačiu primindami kartais pamirštamą lengvumą ir juoką.

Komikas sako juokingus dalykus.

 Komediantas daro juokingus dalykus. 

Klounas daro dalykus juokingais.

Apie įkūrėjus:

Severina Špakovska - teatro, kino ir TV aktorė, profesionali gatvės teatro ir vaikų teatro artistė, gydytoja-klounė, laisvo judesio lektorė, meno, kultūros ir neformaliojo ugdymo projektų vadovė, M. Čechovo aktorinės technikos puoselėtoja Lietuvoje.

ŽILVINAS BENIUŠIS

SEVERINA ŠPAKOVSKA

Žilvinas Beniušis - aktorius, režisierius, teatro pedagogas, LMTA lektorius, organizacijos “Raudonos nosys. Gydytojai klounai” ugdomasis vadovas, turintis daugiametę pedagoginę patirtį darbe tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, juoko kultūros puoselėtojas Lietuvoje.